TK VINKOVCI

DVORANSKO OP TK VINKOVCI

March 14-17, 2020
14

TK Top Spin

ITF PRETKVALIFIKACIJE ROVINJ

March 12-14, 2020
S

Teniski klub Ponikve

DVORANSKO OP TK PONIKVE

March 7-10, 2020
12

TK VINKOVCI

DVORANSKO OP TK VINKOVCI

March 7-10, 2020
16

TK Lošinj Jadranka

LOŠINJ-JADRANKA KUP

March 6-9, 2020
14

TK Top spin

ITF PRETKVALIFIKACIJE POREČ

March 6-7, 2020
S

Tk Ponikve

DVORANSKO OP PONIKVE

February 29 - March 2, 2020
18

TK DIDON

DVORANSKO OP DIDON

February 29 - March 2, 2020
12

Tenis Klub Zagi

DVORANSKI BABOLAT ZAGI KUP

February 29 - March 2, 2020
12

TK SPLIT 1950

DVORANSKO OP SPLITA

February 22-25, 2020
12

TK "OLIMPIJA

TK OLIMPIJA YONEX CUP

February 22-25, 2020
14

TK Ogulin

DVORANSKO OP OGULINA - TT CUP

February 22-25, 2020
14

TK Dalmacija

DVORANSKO PRVENSTVO HRVATSKE JUNIORKE

February 15-19, 2020
18

TK Ogulin

DVORANSKO PRVENSTVO HRVATSKE JUNIORI

February 15-19, 2020
18

TK STOBREČ

DVORANSKO OP STOBREč

February 15-18, 2020
12

Teniski klub Ponikve

DVORANSKO OP PONIKVE

February 15-18, 2020
14

TK VINKOVCI

DVORANSKO OP VINKOVCI

February 15-18, 2020
14

Tenis Klub Zagi

DVORANSKI BABOLAT ZAGI KUP

February 15-17, 2020
12

Teniski klub Ogulin

DVORANSKI OP TK OGULIN

February 8-11, 2020
16

TK Ponikve

DVORANSKO OP PONIKVE

February 8-11, 2020
12

TK Dalmacijacement

DVORANSKO OP DALMACIJACEMENT

February 8-10, 2020
12

TENISKI KLUB OGULIN

DVORANSKO OP OGULINA - TT CUP

February 1-4, 2020
18

TK SPLIT 1950

DVORANSKO OP SPLITA

February 1-4, 2020
16

TK Dalmacija

DVORANSKO OP DALMACIJA

February 1-4, 2020
12

Tenis klub Didon

DVORANSKO OP DIDON

February 1-3, 2020
14

Tenis Klub ZAGI

DVORANSKI BABOLAT ZAGI KUP

February 1-3, 2020
12

TK Ogulin

DVORANSKO PRVENSTVO HRVATSKE JUNIORI

January 25-29, 2020
16

TK "DIDON"

DVORANSKO PRVENSTVO HRVATSKE JUNIORKE

January 25-29, 2020
16

TENISKI KLUB ZAGI

DVORANSKO BABOLAT ZAGI KUP

January 25-28, 2020
12

TK Ponikve

DVORANSKO OP PONIKVE

January 25-28, 2020
14

TK DALMACIJACEMENT

DVORANSKO OP DALMACIJACEMENT

January 25-28, 2020
14

TK Dalmacija

DVORANSKO PRVENSTVO HRVATSKE SENIORI

January 18-22, 2020
S

DVORANSKO PRVENSTVO HRVATSKE SENIORKE

January 18-22, 2020
S

TK STOBRE;

DVORANSKO OP STOBREč

January 18-21, 2020
12

TK Ogulin

DVORANSKO OP OGULINA - TT CUP

January 18-21, 2020
12

TENIS KLUB ZAGI

DVORANSKO BABOLAT ZAGI KUP

January 18-21, 2020
16

TENIS KLUB ZAGI

HRVATSKI TELEKOM DVORANSKO PRVENSTVO HRVATSKE - DJEČACI

January 11-15, 2020
12

TENIS KLUB ZAGI

HRVATSKI TELEKOM DVORANSKO PRVENSTVO HRVATSKE - DJEVOJČICE

January 11-15, 2020
12

TK Ogulin

DVORANSKO PRVENSTVO HRVATSKE - DJEčACI

January 4-8, 2020
14

TENIS KLUB ZAGI

DVORANSKO PRVENSTVO HRVATSKE DJEVOJčICE

January 4-8, 2020
14

Teniski klub Ponikve

DVORANSKO OP PONIKVE

January 4-6, 2020
12

Teniski Klub Zagi

DVORANSKI BABOLAT ZAGI KUP

December 28-30, 2019
14

TK Ponikve

DVORANSKO OP TK PONIKVE

December 28-30, 2019
12

TK "DIDON"

OTVORENO DVORANSKO PRVENSTVO VIROVITIčKO-PODRAVSKE žUPANIJE

December 21-23, 2019
12

Teniski klub Ogulin

DVORANSKI OP TK OGULIN

December 21-23, 2019
14

Teniski klub Ponikve

DVORANSKO OP TK PONIKVE

December 21-22, 2019
18

TK Dalmacija

DVORANSKO OP TK DALMACIJA

December 14-16, 2019
18

Teniski Klub Zagi

DVORANSKI BABOLAT ZAGI KUP

December 14-16, 2019
14

Teniski klub Ogulin

DVORANSKO OP TK OGULIN

December 14-16, 2019
12

Teniski klub Zagi

DVORANSKI BABOLAT ZAGI KUP

December 7-9, 2019
12

TK Split 1950

DVORANSKO OP TK SPLIT 1950

December 7-9, 2019
14

Teniski klub Ogulin

DVORANSKO OP TK OGULIN

December 7-9, 2019
16

TK Dalmacija

DVORANSKO OP TK DALMACIJA

December 7-9, 2019
12

TK "DIDON"

OTVORENO DVORANSKO PRVENSTVO VIROVITIčKO-PODRAVSKE žUPANIJE

December 7-8, 2019
14

TK Dalmacija

DVORANSKO OP TK DALMACIJA

November 30 - December 2, 2019
16

Teniski klub Ponikve

DVORANSKO OP TK PONIKVE - DJEVOJČICE

November 30 - December 2, 2019
14

TK OLIMPIJA 1984

DVORANSKO OP TK OLIMPIJA 1984

November 30 - December 2, 2019
12

TK Split 1950

DVORANSKO OP TK SPLIT 1950

November 30 - December 2, 2019
12

Teniski klub Ogulin

DVORANSKO OP TK OGULIN - DJEČACI

November 30 - December 2, 2019
14

HTS

PREDKVALIFIKACIJE - JUNIOR ZAGREB CUP ITF 18

November 29-30, 2019
18

Teniski Klub Zagi

DVORANSKI BABOLAT ZAGI KUP

November 23-25, 2019
16

TK "OLIMPIJA"

DVORANSKO OP TK OLIMPIJA 1984

November 23-25, 2019
14

Teniski klub Ogulin

DVORANSKO OP OGULINA

November 23-25, 2019
12

TK Ponikve

DVORANSKO OP TK PONIKVE

November 23-24, 2019
18

Tenis klub Ponikve

DVORANSKO OP TK PONIKVE

November 16-18, 2019
12

Teniski klub Ogulin

DVORANSKO OP TK OGULIN

November 16-18, 2019
18

Teniski Klub ZAGI

HEP MASTERS DO 13 GODINA

November 16-18, 2019
14

Teniski Klub Zagi

DVORANSKI BABOLAT ZAGI KUP

November 9-12, 2019
12

TK Ogulin

DVORANSKO OP TK OGULIN

November 9-11, 2019
14

TK Dalmacija

DVORANSKO OP DALMACIJA

November 9-11, 2019
18

TK PONIKVE

DVORANSKO OP TK PONIKVE

November 2-5, 2019
12

TK Dalmacija

DVORANSKO OP TK DALMACIJA

November 2-4, 2019
12

HTS

MASTERS 15

November 2-4, 2019
16

TK Ogulin

MASTERS 15 - JUNIORI

November 2-4, 2019
16

TK ZAGI

DVORANSKI BABOLAT ZAGI KUP

November 2-4, 2019
14

Teniski klub Zagi

DVORANSKI BABOLAT ZAGI KUP

October 26-28, 2019
16

TK Ponikve

DVORANSKO OP TK PONIKVE

October 26-28, 2019
14

TK SPLIT 1950

OP TK SPLIT 1950

October 26-28, 2019
12

TK Dalmacija

DVORANSKO OP TK DALMACIJA

October 26-28, 2019
14

TK OGULIN

DVORANSKO OP TK OGULIN

October 26-28, 2019
12

TENISKI KLUB ZAGI

DVORANSKI BABOLAT ZAGI KUP

October 19-22, 2019
12

TK VINKOVCI

DVORANSKO OP TK VINKOVCI

October 19-21, 2019
12

TK Ogulin

DVORANSKO OP TK OGULIN

October 19-21, 2019
16

TK Olimpija, Osijek

DVORANSKO OP TK OLIMPIJA 1984

October 19-21, 2019
16

TK POMAK

OP TK POMAK

October 11-14, 2019
12

TK "VINKOVCI¨"

OP TK VINKOVCI

October 11-14, 2019
14

Teniski klub Opatija

22. OP OPATIJE

October 12-14, 2019
12

TENISKI KLUB ZAGI

DVORANSKI BABOLAT ZAGI KUP

October 12-14, 2019
14

TK Rabac

OP TK RABAC

October 12-14, 2019
16

TK Split

OP TK SPLIT 1950

October 11-14, 2019
16

TK Gem

REGIONALNO PRVENSTVO SREDIŠNJE HRVATSKE

October 12-13, 2019
18

TK Ponikve

DVORANSKO OP TK PONIKVE

October 12-13, 2019
16

TK Samobor 1890

REGIONALNO PRVENSTVO SREDIšNJE HRVATSKE

October 5-8, 2019
12

Tenis klub Varteks

OP TK VARTEKS

October 5-7, 2019
14

Teniski klub Stobreč

OTVORENO PRVENSTVO STOBREČA

October 4-7, 2019
12

TK SAN-SPIN

SAN SPIN CUP

October 4-7, 2019
14

TK "VINKOVCI" VINKOVCI

OP TK VINKOVCI

October 4-7, 2019
12

T.K. Rukavac

OP TK RUKAVAC

September 27-30, 2019
14

TK Stobreč

OP TK STOBREČ

September 28-30, 2019
14

TK Zaprešić

KUP BANA JOSIPA JELAČIĆA

September 27-30, 2019
18

TK"Dubrovnik"

MEMORIJAL ĐURE BOKUNA

September 27-30, 2019
14

TK FRANJO PUNČEC

HRVATSKE ŠUME - HRVATSKI MASTERS DO 10 GODINA - Dječaci

September 28-29, 2019
10

TK Varteks

EKIPNO PRVENSTVO HRVATSKE DO 14 GODINA - FINALE

September 27-29, 2019
14

TK FRANJO PUNČEC

HRVATSKE ŠUME - HRVATSKI MASTERS DO 10 GODINA - Djevojčice

September 28-29, 2019
10

Tenis klub Rabac

OP TK RABAC

September 21-24, 2019
12

TK Ponikve

OP TK PONIKVE

September 20-23, 2019
16

TK VALPOVO

OP TK VALPOVO

September 20-23, 2019
12

TK Split 1950

OTVORENO GRADSKOPRVENSTVO SPLITA

September 20-23, 2019
14

TK FRANJO PUNČEC

OP TK FRANJO PUNČEC

September 20-23, 2019
14

TK CHROMOS SAVICA

OP TRNJA

September 21-23, 2019
12

¸TK Olimpija

HEP HRVATSKI TENISKI KUP 50.000 KUNA

September 19-22, 2019
S

TK TOP SPIN

ŠALATA OPEN

September 13-17, 2019
12

TK ĐAKOVO

OP TK ĐAKOVO

September 13-17, 2019
12

Teniski klub Split 1950

OP TK SPLIT 1950

September 13-16, 2019
12

TK DIDON

FLORA KUP

September 13-16, 2019
14

Tk Varaždin 1181

OP TK VARAZDIN 1181

September 13-16, 2019
16

TK San spin

SAN SPIN CUP

September 14, 2019
18

HATK Mladost

MLADOST OPEN 2019

September 6-9, 2019
18

TK "BROD"

MEMORIJAL KARLA PLAZANIĆA

September 6-9, 2019
14

TK Hrvoje

OP TK HRVOJE

September 7-9, 2019
16

TK PURGER

PURGER KUP

September 7-9, 2019
14

TK Koprivnica

HARTMANN KUP

September 7-9, 2019
12

TK Koprivnica

LINO KUP

August 31 - September 3, 2019
14

TK Ogulin

OP TK OGULIN

August 30 - September 2, 2019
12

TK Vrbovec

OP TK VRBOVEC

August 30 - September 2, 2019
18

TK Rabac

OP TK RABAC

August 24-27, 2019
14

TK DALMACIJACEMENT

SALONA KUP

August 23-26, 2019
14

TK Karlovac

OP TK KARLOVAC

August 24-26, 2019
12

TK HRVOJE

OP TK HRVOJE

August 23-26, 2019
14

TK FRANJO PUNČEC

PUNČEC OPEN 10.000 (SENIORI), 5.000 (SENIORKE)

August 22-25, 2019
S

TK Vrbovec

OP TK VRBOVEC

August 24-25, 2019
16

TK Dalmacijacement

KUP LAVIĆA

August 17-19, 2019
12

TK TERRA

WILSON TERRA OPEN

August 17-19, 2019
14

Teniski klub Split 1950

OTVORENO GRADSKO PRVENSTVO SPLITA

August 16-19, 2019
16

TK "ĐAKOVO

OP TK ĐAKOVO

August 17-18, 2019
16

Teniski klub Makarska

MEMORIJAL IVANA PANŽIĆA

August 10-12, 2019
12

TK "Ragusa"

OP TK RAGUSA

August 2-5, 2019
14