TENISKI KLUB ZAGI

DVORANSKI BABOLAT ZAGI KUP

October 12-14, 2019
14

TK Rabac

OP TK RABAC

October 12-14, 2019
16

TK "VINKOVCI¨"

OP TK VINKOVCI

October 11-14, 2019
14

Teniski klub Opatija

22. OP OPATIJE

October 12-14, 2019
12

TK POMAK

OP TK POMAK

October 11-14, 2019
12

TK Split

OP TK SPLIT 1950

October 11-14, 2019
16

TK Ponikve

DVORANSKO OP TK PONIKVE

October 12-13, 2019
16

TK Samobor 1890

REGIONALNO PRVENSTVO SREDIšNJE HRVATSKE

October 5-8, 2019
12

Tenis klub Varteks

OP TK VARTEKS

October 5-7, 2019
14

TK "VINKOVCI" VINKOVCI

OP TK VINKOVCI

October 4-7, 2019
12

TK SAN-SPIN

SAN SPIN CUP

October 4-7, 2019
14

Teniski klub Stobreč

OTVORENO PRVENSTVO STOBREČA

October 4-7, 2019
12

TK VALPOVO

OP TK VALPOVO

September 27-30, 2019
14

TK Zaprešić

KUP BANA JOSIPA JELAČIĆA

September 27-30, 2019
18

T.K. Rukavac

OP TK RUKAVAC

September 27-30, 2019
14

TK Stobreč

OP TK STOBREČ

September 28-30, 2019
14

TK Varteks

EKIPNO PRVENSTVO HRVATSKE DO 14 GODINA - FINALE

September 27-29, 2019
14

TK FRANJO PUNČEC

HRVATSKE ŠUME - HRVATSKI MASTERS DO 10 GODINA - Djevojčice

September 28-29, 2019
10

TK FRANJO PUNČEC

HRVATSKE ŠUME - HRVATSKI MASTERS DO 10 GODINA - Dječaci

September 28-29, 2019
10

Tenis klub Rabac

OP TK RABAC

September 21-24, 2019
12

TK FRANJO PUNČEC

OP TK FRANJO PUNČEC

September 20-23, 2019
14

TK VALPOVO

OP TK VALPOVO

September 20-23, 2019
12

TK CHROMOS SAVICA

OP TRNJA

September 21-23, 2019
12

TK Split 1950

OTVORENO GRADSKOPRVENSTVO SPLITA

September 20-23, 2019
14

TK Ponikve

OP TK PONIKVE

September 20-23, 2019
16

¸TK Olimpija

HEP HRVATSKI TENISKI KUP 50.000 KUNA

September 19-22, 2019
S

TK TOP SPIN

ŠALATA OPEN

September 13-17, 2019
12

TK ĐAKOVO

OP TK ĐAKOVO

September 13-17, 2019
12

Teniski klub Split 1950

OP TK SPLIT 1950

September 13-16, 2019
12

TK DIDON

FLORA KUP

September 13-16, 2019
14

Tk Varaždin 1181

OP TK VARAZDIN 1181

September 13-16, 2019
16

TK San spin

SAN SPIN CUP

September 14, 2019
18

TK Koprivnica

HARTMANN KUP

September 7-9, 2019
12

HATK Mladost

MLADOST OPEN 2019

September 6-9, 2019
18

TK PURGER

PURGER KUP

September 7-9, 2019
14

TK Hrvoje

OP TK HRVOJE

September 7-9, 2019
16

TK "BROD"

MEMORIJAL KARLA PLAZANIĆA

September 6-9, 2019
14

TK Koprivnica

LINO KUP

August 31 - September 3, 2019
14

TK Vrbovec

OP TK VRBOVEC

August 30 - September 2, 2019
18

TK Ogulin

OP TK OGULIN

August 30 - September 2, 2019
12

TK Rabac

OP TK RABAC

August 24-27, 2019
14

TK HRVOJE

OP TK HRVOJE

August 23-26, 2019
14

TK Karlovac

OP TK KARLOVAC

August 24-26, 2019
12

TK DALMACIJACEMENT

SALONA KUP

August 23-26, 2019
14

TK FRANJO PUNČEC

PUNČEC OPEN 10.000 (SENIORI), 5.000 (SENIORKE)

August 22-25, 2019
S

TK Vrbovec

OP TK VRBOVEC

August 24-25, 2019
16

TK Dalmacijacement

KUP LAVIĆA

August 17-19, 2019
12

Teniski klub Split 1950

OTVORENO GRADSKO PRVENSTVO SPLITA

August 16-19, 2019
16

TK TERRA

WILSON TERRA OPEN

August 17-19, 2019
14

TK "ĐAKOVO

OP TK ĐAKOVO

August 17-18, 2019
16

Teniski klub Makarska

MEMORIJAL IVANA PANŽIĆA

August 10-12, 2019
12

TK "Ragusa"

OP TK RAGUSA

August 2-5, 2019
14

TK FRANJO PUNČEC

OP TK FRANJO PUNČEC

July 20-22, 2019
12

TK Ponikve

OP TK PONIKVE

July 20-22, 2019
14

LIMONA CUP

July 12-16, 2019
12

TK Dalmacijacement

TROFEJ DALMACIJACEMENTA

July 13-15, 2019
16

OP MEDVEŠČAKA

July 12-15, 2019
16

SAN SPIN CUP

July 13-15, 2019
12

REGIONALNO PRVENSTVO SREDIšNJE HRVATSKE

July 13-15, 2019
14

OP TK PREČKO

July 6-9, 2019
14

ŠALATA OPEN

July 5-9, 2019
16

TK"Ragusa"

OP RAGUSE

July 6-9, 2019
12

MORTADELA KUP - SENIORI (3.500 KN), SENIORKE (2.000 KN)

July 6-9, 2019
S

REGIONALNO PRVENSTVO ISTRE I PRIMORJA

July 6-7, 2019
14

OP TK PREČKO

July 3-5, 2019
12

OP VELIKE GORICE

July 3-5, 2019
12

SENIORSKO PRVENSTVO HRVATSKE

June 29 - July 4, 2019
S

KUP MALOG MEDVJEDA

June 28 - July 1, 2019
12

OP RIJEKE

June 29 - July 1, 2019
14

OP ČAKOVCA

June 28 - July 1, 2019
14

SAN SPIN CUP

June 28 - July 1, 2019
16

OP TK KVARNER

June 22-25, 2019
12

OP TK MEDVEŠČAK

June 21-24, 2019
14

VINDI KUP

June 15-18, 2019
12

OP TK SAMOBOR 1890

June 15-17, 2019
14

TK POŽEGA

OP TK POŽEGA

June 14-17, 2019
14

OP TK DUBROVNIK

June 14-17, 2019
12

TK Vrbovec

OP TK VRBOVEC

June 8-11, 2019
12

TK Koprivnica

MEMORIJAL BRAĆE FRIEDRICH

June 7-10, 2019
16

TK Top Spin

ŠALATA OPEN

June 7-10, 2019
14

OP OPATIJE

June 8-10, 2019
14

OTVORENO GRADSKOPRVENSTVO SPLITA

June 7-10, 2019
12

TK Zadar 08

OP TK ZADAR 08

May 31 - June 3, 2019
12

TK ĐAKOVO

OP TK ĐAKOVO

May 31 - June 3, 2019
12

ŠALATA OPEN

May 31 - June 3, 2019
18

46. MEMORIJAL MARIJANA ORŠANIĆA

June 1-3, 2019
14

TK Ponikve

OP TK PONIKVE

June 1-3, 2019
12

TK Koprivnica

REGIONALNO PRVENSTVO SJEVEROZAPADNE HRVATSKE

June 1-2, 2019
12

TK Split 1950

PRVENSTVO HRVATSKE DO 16 GODINA

May 26-30, 2019
16

OP TK VALPOVO

May 25-28, 2019
14

OP TK STOBREČ

May 24-27, 2019
14

OP TK LOŠINJ-JADRANKA

May 25-27, 2019
12

TK Purger

PURGER KUP

May 25-27, 2019
12

PRVENSTVO HRVATSKE DO 14 GODINA

May 20-25, 2019
14

TK CHROMOS

MEMORIJAL VLADIMIRA PREŠECKOG

May 17-20, 2019
12

TK Požega

OP TK POŽEGA

May 18-20, 2019
12

OP TK RUDEŠ 12.000 KN

May 17-20, 2019
S

ZAGREBAČKI TENISKI SAVEZ

PRVENSTVO HRVATSKE DO 12 GODINA

May 11-19, 2019
12

HTS

ALTRAD LIMEX KUP

May 11-14, 2019
12

TK Samobor

OP TK SAMOBOR 1890

May 10-13, 2019
16

TK Trnje

OP TRNJA

May 10-13, 2019
14

TK Samobor 1890

PRVENSTVO HRVATSKE DO 18 GODINA

May 5-10, 2019
18

TK OSIJEK

OP TK OSIJEK

May 3-6, 2019
12

TK Ogulin

OP TK OGULIN

May 3-6, 2019
14

TK iTeam

MEMORIJAL VLADE ŽIVKOVIĆA

May 4-6, 2019
12

TK "Makarska"

METEOR KUP

May 4-6, 2019
14

TK Samobor 1890

OP TK SAMOBOR 1890

April 27-29, 2019
18

TK ĐAKOVO

MEMORIJAL ZLATKA KNEŽEVIĆA

April 26-29, 2019
14

TK Zadar 08

OP TK ZADAR 08

April 26-29, 2019
14

T.K. KVARNER

REGIONALNO PRVENSTVO ISTRA I PRIMORJE

April 27-29, 2019
16

FORMA KUP

April 26-29, 2019
16

TE MLADOST GRILL OPEN 14

April 20-28, 2019
14

ZTS-TC MAKSIMIR

REGIONALNO PRVENSTVO GRADA ZAGREB

April 20-24, 2019
16

TK "OLIMPIJA"

REGIONALNO PRVENSTVO SLAVONIJE

April 22-23, 2019
16

TK Samobor 1890

OP TK SAMOBOR 1890

April 19-23, 2019
12

TK Stobreč

OP DALMACIJE

April 19-22, 2019
12

TE DALMACIJACEMENT 14

April 13-21, 2019
14

HTK Mladost

GRILLOV MEMORIJAL

April 12-16, 2019
12

34. Memorial Slavoj Greblo by Maistra

April 4-15, 2019
12

TK "ĐAKOVO"

REGIONALNO PRVENSTVO SLAVONIJE

April 13-15, 2019
14

TE VINKOVCI 14

April 6-14, 2019
14

TK Ogulin

REGIONALNO PRVENSTVO SREDIšNJE HRVATSKE

April 13-14, 2019
16

TK FRANJO PUNČEC

REGIONALNO PRVENSTVO SJEVEROZAPADNE HRVATSKE

April 13-14, 2019
18

ZAGREBAČKI TENISKI SAVEZ

REGIONALNO PRVENSTVO GRADA ZAGREB

April 6-10, 2019
12

TK Šubićevac

REGIONALNO PRVENSTVO DALMACIJE

April 6-9, 2019
12

TK Dalmacijacement

KUP JADRA

April 6-9, 2019
14

TK Rukavac

REGIONALNO PRVENSTVO ISTRE I PRIMORJA

April 6-8, 2019
18

T.K. Pećine

REGIONALNO PRVENSTVO ISTRA I PRIMORJE

April 6-8, 2019
12

35. PERIN MEMORIAL 18

March 30 - April 7, 2019
18

REGIONALNO PRVENSTVO SJEVEROZAPADNE HRVATSKE

April 6-7, 2019
14

TK"Metković"

OP METKOVIĆ

March 29 - April 1, 2019
12

TK Makarska rivijera

REGIONALNO PRVENSTVO DALMACIJE

March 30 - April 1, 2019
14

TK Hrvoje

OP HRVOJE

March 30 - April 1, 2019
12

ZTS

REGIONALNO PRVENSTVO GRADA ZAGREBA

March 30 - April 1, 2019
18

ZTS

REGIONALNO PRVENSTVO GRADA ZAGREB

March 30 - April 1, 2019
14

OP TK RAGUSA

March 23-25, 2019
16

OP TK RABAC

March 23-25, 2019
18

LOšINJ-JADRANKA KUP

March 15-18, 2019
14

TK Dalmacijacement

OP DALMACIJACEMENT

March 16-18, 2019
12

TK PONIKVE

DVORANSKO OP TK PONIKVE

March 16-18, 2019
12

TK VINKOVCI

DVORANSKO OP TK VINKOVCI

March 16-18, 2019
14

TK STOBREČ

OP STOBREČ

March 9-12, 2019
16

TK Ponikve

DVORANSKO OP TK PONIKVE

March 9-12, 2019
14

TK Zadar 08

OP TK ZADAR 08

March 9-12, 2019
12

TK Opatija

OP TK OPATIJA

March 9-12, 2019
16

TK VINKOVCI

DVORANSKO OP TK VINKOVCI

March 9-12, 2019
16

DVORANSKO OP TK PONIKVE

March 2-4, 2019
18

TK Ogulin

DVORANSKO OP OGULINA - TT CUP

March 2-4, 2019
12

DVORANSKO OP DALMACIJA

February 23-25, 2019
18

TK SPLIT 1950

DVORANSKO OP SPLITA

February 23-25, 2019
12

TK "OLIMPIJA"

TK OLIMPIJA YONEX CUP

February 23-25, 2019
14

TK Ogulin

DVORANSKO OP OGULINA - TT CUP

February 23-25, 2019
14

TK "OGULIN"

DVORANSKO PRVENSTVO HRVATSKE SENIORKE

February 16-20, 2019
S

TK ZAGI

DVORANSKO BABOLAT ZAGI KUP

February 16-18, 2019
12

TK PONIKVE

DVORANSKO OP TK PONIKVE

February 16-18, 2019
16

TK Stobreč

DVORANSKO OP STOBREČ

February 16-18, 2019
12

TK VINKOVCI

DVORANSKO OP VINKOVCI

February 16-18, 2019
14

TK DALMACIJA

DVORANSKO PRVENSTVO HRVATSKE JUNIORKE 18

February 9-13, 2019
18

TK Ogulin

DVORANSKO PRVENSTVO HRVATSKE JUNIORI 18

February 9-13, 2019
18

TK Dalmacijacement

DVORANSKO OP DALMACIJACEMENT

February 9-11, 2019
12

TK PONIKVE

DVORANSKO OP PONIKVE

February 9-11, 2019
12

TK Zagi

DVORANSKO BABOLAT ZAGI KUP

February 9-11, 2019
14

TK Ogulin

DVORANSKO OP OGULINA - TT CUP

February 2-4, 2019
18

Teniski klub Zagi

DVORANSKO BABOLAT ZAGI KUP

February 2-4, 2019
12

Teniski klub Split 1950

DVORANSKO OP SPLITA

February 2-4, 2019
16

DVORANSKO OP DALMACIJA

February 2-4, 2019
12

TK DALMACIJA

DVORANSKO PRVENSTVO HRVATSKE SENIORI

January 25-29, 2019
S

TK Dalmacijacement

DVORANSKO OP DALMACIJACEMENT

January 26-28, 2019
14

TK ZAGI

DVORANSKI BABOLAT ZAGI KUP

January 26-28, 2019
16

TK Ponikve

DVORANSKO OP PONIKVE

January 26-28, 2019
14

TK "OLIMPIJA"

TK OLIMPIJA YONEX CUP

January 26-28, 2019
12

TK Ogulin

DVORANSKO PRVENSTVO HRVATSKE JUNIORI

January 18-23, 2019
16

Teniski Klub Zagi

DVORANSKI BABOLAT ZAGI KUP

January 19-22, 2019
12

TK STOBREČ

DVORANSKO OP STOBREČ

January 19-22, 2019
12

TK "Dalmacija"

DVORANSKO PRVENSTVO HRVATSKE JUNIORKE

January 18-22, 2019
16

TK "OLIMPIJA"

DVORANSKO PRVENSTVO HRVATSKE DJEVOJČICE

January 12-16, 2019
12

TK "OLIMPIJA"

DVORANSKO PRVENSTVO HRVATSKE DJEČACI

January 12-16, 2019
12

TK Zagi

DVORANSKI BABOLAT ZAGI KUP

January 12-15, 2019
14

Teniski Klub Zagi

DVORANSKO PRVENSTVO HRVATSKE DJEVOJČICE

January 5-9, 2019
14

Teniski klub Zagi

DVORANSKO PRVENSTVO HRVATSKE DJEČACI

January 5-9, 2019
14

TK VINKOVCI

DVORANSKI OP VINKOVCI

January 5-7, 2019
12

Teniski klub Zagi

DVORANSKI BABOLAT ZAGI KUP

December 29-31, 2018
14

TK PONIKVE

DVORANSKO OP TK PONIKVE

December 29-31, 2018
12

TK Ponikve

DVORANSKO OP TK PONIKVE

December 22-24, 2018
18

TK Ogulin

DVORANSKO OP OGULINA - TENNISTOUCH CUP 12

December 15-17, 2018
12

TK Dalmacija

DVORANSKO OP TK DALMACIJA

December 15-17, 2018
18

Teniski klub Zagi

DVORANSKI BABOLAT ZAGI KUP

December 15-17, 2018
14

TK Dalmacija

DVORANSKO OP TK DALMACIJA

December 8-10, 2018
12

Teniski Klub Zagi

DVORANSKI BABOLAT ZAGI KUP

December 8-10, 2018
12

TK Ogulin

DVORANSKO OP OGULINA - TENNISTOUCH CUP 16

December 8-10, 2018
16

TK OLIMPIJA OSIJEK

DVORANSKO OP TK OLIMPIJA 1984

December 1-3, 2018
12

TK SPLIT 1950

DVORANSKO OP TK SPLITA 1950

December 1-3, 2018
12

TK PONIKVE

DVORANSKO OP PONIKVA

December 1-3, 2018
14

TK Dalmacija

DVORANSKO OP TK DALMACIJA

December 1-3, 2018
16

TK "OLIMPIJA" OSIJEK

DVORANSKO OP TK OLIMPIJA 1984

November 24-26, 2018
14

TK Zagi

DVORANSKI BABOLAT ZAGI KUP

November 24-26, 2018
16

TK SPLIT 1950

DVORANSKO OP TK SPLIT 1950

November 24-26, 2018
14

TK Ogulin

DVORANSKO OP OGULINA - TENNISTOUCH CUP 12

November 24-26, 2018
12

TK Ponikve

DVORANSKO OP TK PONIKVE

November 24-25, 2018
18

HTS

PRETKVALIFIKACIJE - JUNIOR ZAGREB CUP ITF 18

November 24, 2018
18

TK Ogulin

DVORANSKO OP OGULINA - TENNISTOUCH CUP 18

November 17-19, 2018
18

TK ZAGI

DVORANSKI BABOLAT ZAGI KUP

November 17-19, 2018
14

TK Ponikve

DVORANSKO OP TK PONIKVE

November 17-19, 2018
12

Teniski klub Split 1950

DVORANSKO OP TK SPLIT 1950

November 17-19, 2018
12

22. OP OPATIJE

November 10-12, 2018
12

Tk Dalmacija

DVORANSKO OP TK DALMACIJA

November 10-12, 2018
18

TK Zagi

DVORANSKI BABOLAT ZAGI KUP

November 10-12, 2018
12

TK OGULIN

MASTERS 15

November 10-12, 2018
16

Hrvatski teniski savez

MASTERS 15 Djevojčice

November 10-12, 2018
16

Masters 13 Dječaci

November 3-6, 2018
14

Masters 13 Djevojčice

November 3-6, 2018
14

DVORANSKI BABOLAT ZAGI KUP

November 3-5, 2018
14

DVORANSKO OP TK PONIKVE

November 3-5, 2018
12

DVORANSKO OP TK DALMACIJA

November 3-5, 2018
12

DVORANSKO OP TK DALMACIJA

October 27-29, 2018
14

DVORANSKO OP OGULINA - TENNISTOUCH CUP 12

October 27-29, 2018
12

DVORANSKO OP TK PONIKVE

October 27-29, 2018
14

OP TK ZAGI

October 27-29, 2018
16

DVORANSKO OP TK OLIMPIJA 1984

October 20-22, 2018
16

DVORANSKO OP TK VINKOVCI

October 20-22, 2018
12

DVORANSKO OP OGULINA - TENNISTOUCH CUP

October 20-22, 2018
16

DVORANSKI BABOLAT ZAGI KUP

October 20-22, 2018
12

OP TK STOBREČ

October 19-22, 2018
14

OP TK POMAK

October 12-15, 2018
12

OP TK VINKOVCI

October 12-15, 2018
14

DVORANSKI BABOLAT ZAGI KUP

October 12-15, 2018
14

OP TK SPLIT 1950

October 12-15, 2018
16

DVORANSKO OP TK PONIKVE

October 13-15, 2018
16

OP TK RABAC

October 13-14, 2018
16

OP TK VARTEKS

October 6-8, 2018
14